#
  • #
  • #
  • #

Тайський масаж

 Традиційний тайський масаж

60 хв - 500 грн
90 хв - 650 грн
120 хв - 800 грн

Це цілісна система оздоровлення, що включає цілий ряд способів впливу, таких як глибокі натискання на м'язову тканину, пасивні вправи, що нагадують пози йоги, рефлексологію, розтягнення, розкриття суглобів, активізація потоку енергії в тілі людини, акупресуру.

Після масажу ви відчуєте: глибоку релаксацію, зняття стресу, розслаблення м'язів, збільшення гнучкості, м'яка стимуляція всіх систем організму. Традиційний масаж поліпшить циркуляцію крові  та зменшить болі різної етіології.


Тайський масаж ніг або рук

30 хв - 300 грн
60 хв - 430  грн


Масаж ніг виконується за допомогою спеціальних дерев'яних паличок. Він впливає на біологічно-активні точки стопи - проекції органів і систем людського тіла. Масаж ніг покращує кровообіг і рухливість суглобів стопи і коліна, вирівнює потоки енергії, знімає відчуття тяжкості в ногах і м'язеву напругу. Тайський масаж рук  впливає на енергетичні центри всієї руки - від плечей до кінчиків пальців. Процедура допомагає зняти напругу в м'язах та вирівнює енергетичні потоки.Масаж обличчя

30 хв - 200 грн


Масаж обличчя впливає на біологічно активні центри обличчя. Ви отримаєте не тільки косметичний, але і розслабляючий ефект.
Він додасть вашій шкірі м'якість  та еластичність. Сприяє розгладженню дрібних зморшок. Зміцнюючи м'язи, масаж дозволяє зберегти еластичність і пружність вашої шкіри. Дана процедура глибоко заспокоює, дозволяючи відчути гармонію у всьому тілі і знайти ясність думки. Перед масажем обличчя очищається тонером, після чого шкіра скрабується . Після масажу шкіру зволожують кремом.

Масаж шийно-комірцевої зони

30 хв - 250 грн
60 хв - 400 грн


Масаж шийно-комірцевої зони знімає напругу і тягар проблем з втомлених плечей. Він приносить полегшення при частих головних болях, болях в потилиці, остеохондрозі, безсонні і загальному поганому самопочутті. Після пройденого сеансу постава стане помітно красивішою і ви відчуєте легкість і впевненість у собі. Поліпшується самопочуття, настрій  та кровообіг головного мозку. Ви відчуєте себе свіжим та відпочившим.


Арома Oil-масаж

60 хв - 450 грн
90 хв - 650грн


Масаж всього тіла з натуральними ароматичними маслами.
Це дивовижне поєднання м'язового і точкового масажів. Oil-масаж живить, омолоджує шкіру і відновлює її еластичність. Масла легко вбираються шкірою і, проникаючи глибоко в тканину, сприяють виведенню з неї токсичних речовин, поліпшенню кровообігу та покращують постачання систем киснем. Масляний масаж ідеальний спосіб для розслаблення.


Oil-масаж з кокосовим маслом.


60 хв - 560 грн
90 хв - 710 грн
120 хв - 860 грн


Кокосова олія- сама гіпоалергенна натуральна олія з усіх відомих. У кокосовій олії міститься корисна для організму людини лауринова кислота, вітаміни Е і К .Вона володіє протимікробними, протигрибковими властивостями та прекрасно зволожує шкіру. Справжнє джерело краси і здоров'я! Повністю засвоюється організмом, пом'якшує і заспокоює шкіру, має омолоджуючі властивості.
Масаж з кокосовою олією подарує вам приємне відчуття релаксу, а Ваша шкіра стане неймовірно м'якою та шовковистою.

img